Prírodná kozmetika

EkoKozmetika

biokozmetika

ajurvedska kozmetika, čaje

bytove vone
Eko Kozmetika
Krása s čistým svedomím
Spa Ceylon logo
 obalka biela  info@spaceylon.sk   telefon biely +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky z blogu
Dáte si čaj? Ale na kožu!
13.9.2021
Dáte si čaj? Ale na kožu!
Je to rastlina, ktorá zmenila svet. Camellia sinensis. Dospelá rastlina má výšku 1 až 1,2 metra, nestrihaná môže dorásť aj do výšky stromu. Má neveľké zelené, mierne zúbkované lístky, ktorých spodnú stranu pokrývajú jemné chĺpky. Drobné biele kvietky sa neskôr zmenia na tobolky obsahujúce jedno až päť semien, z ktorých možno vylisovať olej. Vy ešte stále neviete, o čom hovoríme? No predsa o čajovníku!... čítať celé
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
16.8.2021
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
Odkedy som objavila skvelé účinky ajurvédy, kozmetické produkty založené na princípoch tejto holistickej medicíny sa stali neodmysliteľnou súčasťou mojej kúpeľne a každodenných rituálov... čítať celé
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
13.7.2021
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
Ak uvidíte dámu, ktorá si na oko prikladá polievkovú lyžicu, nemusíte ju hneď zaradiť medzi trafených. Nie, nesnaží sa zabrániť modrine po dobre mierenej rane. Možno je to naša Veronika, s ktorou spolupracujeme. Veronika Ongerová sa venuje tvárovej joge. A najradšej má, keď jej klientky v rámci „tvárového fitness“ robia grimasy a škľabia sa... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Krása s čistým svedomím

Princípy uplatňované pri každom produkte značky Spa Ceylon

socially

Srdcovou záležitosťou značky Spa Ceylon je silné odhodlanie konať pre blaho a dobro komunity, krajiny, planéty a všetkých stvorení. Tento záväzok uplatňujeme v každom kroku nášho podnikania a nikde to nie je zjavnejšie než v spôsobe a metódach, akým formulujeme naše výrobky.

Každý produkt z nášho sortimentu je zaručene:

  • Bez parabénov - parabény sa bežne používajú ako konzervanty a vyskytujú sa v bežných výrobkoch, vo výrobkoch na opaľovanie až po zubné pasty. V posledných rokoch sa objavili diskusie, že parabény pravdepodobne prispievajú k vážnym zdravotným problémom. Napriek tomu, že zatiaľ neexistuje žiadny vedecký dôkaz na podporu akéhokoľvek spojenia parabénov so škodlivosťou ľudskému organizmu, značka Spa Ceylon sa rozhodla používaniu parabénov úplne vyhnúť.

  • Bez parafínov - parafín sa používa ako mazivo a emulgátor a tvorí základ mnohých krémov na starostlivosť o pleť. Treba však podotknúť fakt, že parafín sa získava z procesov rafinácie ropy, čo v  skutočnosti znamená, že parafínový vosk je konečným vedľajším produktom v procesnom reťazci. V Spa Ceylon sme sa rozhodli vyhnúť sa používaniu parafínu v našich produktoch.

  • Bez alkoholu - veľa kozmetických značiek používa alkohol v širokom spektre svojich produktov, v prípravkoch na čistenie pleti až po hydratačné pleťové produkty. Etylalkohol alebo etanol a izopropylalkohol bývajú súčasťou väčšiny bežných výrobkov, a to zdôvodu ich účinnosti ako konzervačných látok a rozpúšťadiel. Nevýhoda používania alkoholu v kozmetických produktoch je napríklad vysušovanie pokožky, čo spôsobuje nielen nepríjemné pocity, ale napomáha aj prenikaniu dráždivých zložiek či alergénnych látok do pokožky. Zo suchej pokožky sa tak rýchlo môže stať pokožka citlivá. Môžete si byť istý, že s našimi produktami nebudete mať žiadne z týchto vedľajších účinkov.

  • Netestované na zvieratách a 100% vegetariánske - Spa Ceylon nikdy netestoval a nikdy nebude testovať žiadny zo svojich produktov na zvieratách. Zastávame názor, že zvieratá patria do voľnej prírody, nie do laboratórií. Vo svojich výrobkoch nepoužívame ani žiadne vedľajšie živočíšne produkty. Všetky naše zdroje sú 100% prírodné a získané bez násilia na zvieratách.

  • Podporujeme trvalo udržateľný zber a spravodlivý obchod v miestnej komunite - trvalo udržateľný zber je forma poľnohospodárstva, ktorá využíva zdroj šetrným spôsobom, ktorý zabezpečí, že surovina nebude vyčerpaná alebo trvalo poškodená. Spravodlivý obchod znamená, že pomáhame rozvíjať udržateľné obchodovanie, ktoré má pozitívny vplyv na okolité spoločenstvá. Znamená to tiež, že každá produkcia získaná z týchto fariem/komunít/podnikov je dobre a spravodlivo zaplatená. Náš Aloe Vera projekt v Kalpitiya je vynikajúcim príkladom spravodlivého obchodu v praxi.


Prihláste sa k odberu newslettra a získajte zľavu

10% na prvý nákup!

KLIKNITE TU!
auto biele pozadieDOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

darcek biele pozadieRITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
ritual biele pozadieBEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
osoba  Kontakty
telefon   +421 905 378 103
obalka   info@spaceylon.sk
domcek   Spa Ceylon - NC CENTRAL, 1. poschodie
adresa   Spa Ceylon - Tržnica NIVY, 2.poschodie
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
gopay_bannery-bile  Logo banky 1    Logo banky 2    Logo banky 3mastercard-electronicmc_securecode_156px_width   Logo banky 6    Logo banky 8
logo zlate obdlznik transparent
©2020 With srdiecko LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk