Krása s čistým svedomím
   info@spaceylon.sk   +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 70 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky z blogu
Ak chceš šťastie na hodinu, zdriemni si. Ak chceš šťastie na celý život...
21.4.2021
Ak chceš šťastie na hodinu, zdriemni si. Ak chceš šťastie na celý život...
Väčšina ľudí si myslí, že šťastie je niečo, čo človek má – alebo nemá. Vyhráme loto, nájdeme niekoho, kto nás obšťastní, alebo nám šťastie v istej chvíli zázračne samo spadne do lona. čítať celé
V šálke čaju na Srí Lanku? Môže za to „Ničiteľka Emily“!
12.4.2021
V šálke čaju na Srí Lanku? Môže za to „Ničiteľka Emily“!
Aj Lenka Filipová s gitarou spieva známy popevok: „Já odplouvám místo spánku v šálku čaje na Srí Lanku“. A cejlónsky čaj je pojem! čítať celé
Vyspovedali sme našu ambasádorku Annu Onderkovú: Čo stojí za jej sviežim a šťastným vzhľadom?
6.3.2021
Vyspovedali sme našu ambasádorku Annu Onderkovú: Čo stojí za jej sviežim a šťastným vzhľadom?
Od marketingu cez rádio, cestovateľskú vášeň a fotografovanie až po jogu, ajurvédu a redaktorku známeho ženského magazínu. Za tým všetkým hľadaj ženu – Annu Onderkovú, ktorú poznáte... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Krása s čistým svedomím

Princípy uplatňované pri každom produkte značky Spa Ceylon

Srdcovou záležitosťou značky Spa Ceylon je silné odhodlanie konať pre blaho a dobro komunity, krajiny, planéty a všetkých stvorení. Tento záväzok uplatňujeme v každom kroku nášho podnikania a nikde to nie je zjavnejšie než v spôsobe a metódach, akým formulujeme naše výrobky.

Každý produkt z nášho sortimentu je zaručene:

  • Bez parabénov - parabény sa bežne používajú ako konzervanty a vyskytujú sa v bežných výrobkoch, vo výrobkoch na opaľovanie až po zubné pasty. V posledných rokoch sa objavili diskusie, že parabény pravdepodobne prispievajú k vážnym zdravotným problémom. Napriek tomu, že zatiaľ neexistuje žiadny vedecký dôkaz na podporu akéhokoľvek spojenia parabénov so škodlivosťou ľudskému organizmu, značka Spa Ceylon sa rozhodla používaniu parabénov úplne vyhnúť.

  • Bez parafínov - parafín sa používa ako mazivo a emulgátor a tvorí základ mnohých krémov na starostlivosť o pleť. Treba však podotknúť fakt, že parafín sa získava z procesov rafinácie ropy, čo v  skutočnosti znamená, že parafínový vosk je konečným vedľajším produktom v procesnom reťazci. V Spa Ceylon sme sa rozhodli vyhnúť sa používaniu parafínu v našich produktoch.

  • Bez alkoholu - veľa kozmetických značiek používa alkohol v širokom spektre svojich produktov, v prípravkoch na čistenie pleti až po hydratačné pleťové produkty. Etylalkohol alebo etanol a izopropylalkohol bývajú súčasťou väčšiny bežných výrobkov, a to zdôvodu ich účinnosti ako konzervačných látok a rozpúšťadiel. Nevýhoda používania alkoholu v kozmetických produktoch je napríklad vysušovanie pokožky, čo spôsobuje nielen nepríjemné pocity, ale napomáha aj prenikaniu dráždivých zložiek či alergénnych látok do pokožky. Zo suchej pokožky sa tak rýchlo môže stať pokožka citlivá. Môžete si byť istý, že s našimi produktami nebudete mať žiadne z týchto vedľajších účinkov.

  • Netestované na zvieratách a 100% vegetariánske - Spa Ceylon nikdy netestoval a nikdy nebude testovať žiadny zo svojich produktov na zvieratách. Zastávame názor, že zvieratá patria do voľnej prírody, nie do laboratórií. Vo svojich výrobkoch nepoužívame ani žiadne vedľajšie živočíšne produkty. Všetky naše zdroje sú 100% prírodné a získané bez násilia na zvieratách.

  • Podporujeme trvalo udržateľný zber a spravodlivý obchod v miestnej komunite - trvalo udržateľný zber je forma poľnohospodárstva, ktorá využíva zdroj šetrným spôsobom, ktorý zabezpečí, že surovina nebude vyčerpaná alebo trvalo poškodená. Spravodlivý obchod znamená, že pomáhame rozvíjať udržateľné obchodovanie, ktorémá pozitívny vplyv na okolité spoločenstvá. Znamená to tiež, že každá produkcia získaná z týchto fariem/komunít/podnikov je dobre a spravodlivo zaplatená. Náš Aloe Vera projekt v Kalpitiya je vynikajúcim príkladom spravodlivého obchodu v praxi.


DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

RITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
BEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
  Kontakty
  +421 905 378 103
  info@spaceylon.sk
  SPA CEYLON - NC CENTRAL
  Metodova 6, 821 01 Bratislava
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
               
©2020 With LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk