Spa Ceylon Slovakia
   info@spaceylon.sk   +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 70 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky z blogu
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
13.7.2021
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
Ak uvidíte dámu, ktorá si na oko prikladá polievkovú lyžicu, nemusíte ju hneď zaradiť medzi trafených. Nie, nesnaží sa zabrániť modrine po dobre mierenej rane. Možno je to naša Veronika, s ktorou spolupracujeme. Veronika Ongerová sa venuje tvárovej joge. A najradšej má, keď jej klientky v rámci „tvárového fitness“ robia grimasy a škľabia sa... čítať celé
Kozmetika z kurkumy na pleť? Nie, nebudete žltá, iba žiarivá!
23.5.2021
Kozmetika z kurkumy na pleť? Nie, nebudete žltá, iba žiarivá!
Ak ste doteraz nevedeli, ako vyzerá korenie kurkuma pred pomletím na prášok, predstavte si koreň zázvoru, ktorý bežne dostať kúpiť v našich obchodoch. A pridajte trochu oranžovej. Napokon, tropická krovitá trvalka, z ktorej sa používa podzemok, aj patrí do čeľade zázvorovitých. A je skvelá aj na pleť... čítať celé
Ak chceš šťastie na hodinu, zdriemni si. Ak chceš šťastie na celý život...
21.4.2021
Ak chceš šťastie na hodinu, zdriemni si. Ak chceš šťastie na celý život...
Väčšina ľudí si myslí, že šťastie je niečo, čo človek má – alebo nemá. Vyhráme loto, nájdeme niekoho, kto nás obšťastní, alebo nám šťastie v istej chvíli zázračne samo spadne do lona. čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Príbeh značky Spa Ceylon

 

V srdci Indického oceánu je zasadený ostrov v tvare slzy - Cejlón, ktorý bol od pradávna považovaný za exotický tropický raj s jedinečným prírodným bohatstvom. Práve tento región, Srí Lanky a aj blízkej Indie, je kolískou vzniku ajurvédy, 5 tisíc rokov starej „vedy o živote“. Blahodarné účinky ajurvédskej medicíny a masáží, prírodné relaxačné, omladzovacie a ozdravné rituály, sú hlboko zakorenené v kultúre ostrova.

Pod kráľovským patronátom sa ajurvéda stala základom veľkolepých blahodarných rituálov, ktoré sa praktizovali v palácoch starovekého Cejlónu. Rituály využívané v Spa Ceylon, ako aj celý rad vzácnych prírodných receptúr, ktoré čistia, hydratujú, ošetrujú, zjemňujú a upokojujú Vaše telo, myseľ aj dušu, sú prebrané z týchto kráľovských relaxačných, omladzovacích a liečebných kráľovských rituálov a holistických liečebných prístupov ajurvédy.

Vysoko účinné produkty Spa Ceylon sú vyrábané len z tých najčistejších prírodných ingrediencií.  Sú obohatené o silné ajurvédske certifikované organické esenciálne oleje, vzácne prírodné minerály, panenský kokosový olej, bohaté morské soli a najkvalitnejšie legendárne cejlónske koreniny. Naše receptúry sú vytvorené s cieľom potešiť zmysly. Doplnené sú o luxusné bohaté arómy inšpirované vôňami tohto ostrova s prímesou jemných tónov aromatických esenciálnych olejov z exotických kvetov, byliniek, ovocia a dreva.

Verný kultúrnemu dedičstvu ostrova, Spa Ceylon zdobí svoje balenia motívmi inšpirovanými kráľovskými insígniami starobylého Cejlónu, tradičným umením, pôvodným písmom a ozdobnými farbami a nápismi v kombinácii s moderným dizajnom.

Značku Spa Ceylon založili bratia Shiwantha Dias a Shalin Balasuriya v roku 2009. Jej vzniku predchádzalo viac než 50-ročné rodinné podnikanie a výroba v oblasti produktov ajurvédskej starostlivosti pre zdravie a krásu. Za tento čas ich rodina nadobudla bohaté skúsenosti a rozsiahle odborné znalosti vo sfére ajurvédy, čo vyvrcholilo založením značky Spa Ceylon.

Značka sa rýchlo rozrástla a etablovala sa ako najväčší luxusný reťazec ajurvédskej kozmetiky na svete. Dnes je zastúpená vo viac ako 50-tich miestach v 25 krajinách na takmer každom kontinente a v roku svojho 10. výročia založenia dosiahla už vyše 100 otvorených obchodov a wellness centier. V kolíske značky na Srí Lanke dnes Spa Ceylon prevádzkuje viac ako 30 špičkových obchodov, z ktorých mnohé zahŕňajú luxusné spa. V posledných rokoch Spa Ceylon výrazne expandoval práve v Európe a svoju sieť rozširuje aj do USA.

Vďaka svojim rodinným hodnotám vštepovaným niekoľko desaťročí a záujmu o starostlivosť o spoločnosť a životné prostredie je značka Spa Ceylon pevne odhodlaná tieto uznávané hodnoty vracať svojmu domovu svojou veľkou vášňou pre neustále zlepšovanie sa a pre vývoj inovácií. Dnes sa značka aktívne podieľa na podpore spravodlivého obchodu v miestnych komunitách, na udržateľnom zbere surovín, ochrane voľne žijúcich živočíchov, ochrane voči týraniu zvierat a na ochrane ľudských práv a životného prostredia.

Srdcovou záležitosťou značky Spa Ceylon je silné odhodlanie konať pre blaho a dobro komunity, krajiny, planéty a všetkých stvorení. Tento záväzok uplatňuje v každom kroku svojho podnikania a nikde to nie je zjavnejšie viac, než v spôsobe a metódach, akými formuluje svoje výrobky.

Značka Spa Ceylon je pevne etablovaná na globálnom trhu a za oblasť luxusnej ajurvédskej kozmetiky jej patrí prestížne postavenie jednej z najväčších ázijských značiek. V tomto segmente získala cenu Business Leadership Award a v roku 2018 bola zaradená medzi 100 najlepších vedúcich firiem v Ázii. Zo série viacerých prestížnych ocenení to svoje v kategórii Najlepší nový produkt starostlivosti o pleť získala produktová rada Virgin Coconut. Tiež luxusná ponuka inovatívnej terapeutickej rady Sleep získala za posledné roky množstvo medzinárodných ocenení a je viacnásobným víťazom ocenení World Luxury Spa Awards. Aj v roku 2020 pokračuje Spa Ceylon v získavaní ďalších víťazstiev v prestížnej súťaži World Luxury Spa Awards a vyslúžil si svetové víťazstvo v kategórii Luxury Ayurveda, svetové víťazstvo v kategórii Best Beauty Product a dve kontinentálne vítazstvá v kategóriách Best Spa Team a Best Spa Manager.

 

 

DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

RITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
BEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
  Kontakty
  +421 905 378 103
  info@spaceylon.sk
  SPA CEYLON - NC CENTRAL
  Metodova 6, 821 01 Bratislava
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
               
©2020 With LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk