V súlade s prírodou
   info@spaceylon.sk   +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 70 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky z blogu
Ak chceš šťastie na hodinu, zdriemni si. Ak chceš šťastie na celý život...
21.4.2021
Ak chceš šťastie na hodinu, zdriemni si. Ak chceš šťastie na celý život...
Väčšina ľudí si myslí, že šťastie je niečo, čo človek má – alebo nemá. Vyhráme loto, nájdeme niekoho, kto nás obšťastní, alebo nám šťastie v istej chvíli zázračne samo spadne do lona. čítať celé
V šálke čaju na Srí Lanku? Môže za to „Ničiteľka Emily“!
12.4.2021
V šálke čaju na Srí Lanku? Môže za to „Ničiteľka Emily“!
Aj Lenka Filipová s gitarou spieva známy popevok: „Já odplouvám místo spánku v šálku čaje na Srí Lanku“. A cejlónsky čaj je pojem! čítať celé
Vyspovedali sme našu ambasádorku Annu Onderkovú: Čo stojí za jej sviežim a šťastným vzhľadom?
6.3.2021
Vyspovedali sme našu ambasádorku Annu Onderkovú: Čo stojí za jej sviežim a šťastným vzhľadom?
Od marketingu cez rádio, cestovateľskú vášeň a fotografovanie až po jogu, ajurvédu a redaktorku známeho ženského magazínu. Za tým všetkým hľadaj ženu – Annu Onderkovú, ktorú poznáte... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

V súlade s prírodou


NAŠE PRODUKTY SÚ „ANIMAL FRIENDLY“ & „CRUELTY FREE“

V procese vývoja, spracovania až po konečný produkt používame 100% vegetariánske prísady. Nepoužívame žiadne živočíšne výťažky, tuky ani zložky živočíšneho pôvodu. Navyše, naše výrobky nikdy neboli a ani nebudú testované na zvieratách. Rešpektujeme život. Prírodu a zvieratá si vážime. Preto je naša kozmetika Cruelty Free.

NAŠE PRODUKTY PODPORUJÚ PRIRODZENÚ KRÁSU

Kladieme dôraz na autentické prírodné vône, a preto sa naše produkty vyrábajú iba z čerstvých a čistých byliniek a z najčistejších organických esenciálnych olejov. Naše výrobky neobsahujú alkohol, ani sa v nich nenachádzajú žiadne syntetické látky na báze alkoholu, geneticky modifikované prísady alebo petrochemické látky.

NAŠE PRODUKTY SÚ „ECO FRIENDLY“ (PRIATEĽSKÉ K PRÍRODE)

Vďaka trvalo udržateľne pestovaným a zbieraným bylinkám, ktoré sa používajú v našich výrobkoch, sú naše receptúry úplne biologicky odbúrateľné a jedinečne priaznivé pre životné prostredie. Okrem toho sú všetky naše obaly recyklovateľné, a tiež nabádame našich spotrebiteľov, aby ich zodpovedne likvidovali.

NAŠE PRODUKTY SÚ BEZ OBSAHU PARABÉNOV

Väčšina našich produktov je prírodne konzervovaná účinnými rastlinnými zložkami obsiahnutými vo výrobku, a to vďaka špeciálne vyvinutej samokonzervačnej receptúre. Ak je potrebné, niekedy používame schválené mierne konzervačné látky na ochranu prírodnej hodnoty a kvality našich ingrediencií. Spa Ceylon už však nepoužíva parabény ani iné podobne škodlivé konzervačné látky.

NAŠE PRODUKTY NEOBSAHUJÚ ALKOHOL

Všetky produkty značky Spa Ceylon sú bez obsahu etylalkoholu, chirurgických liehov a iných škodlivých alkoholických látok, ktoré môžu vysušiť, podráždiť alebo poškodiť pokožku, čo vedie k otváraniu pórov a predčasnému starnutiu pokožky. Alkohol rozbíja prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Po jej narušení je pokožka viac náchylnejšia na infekcie, podráždenie, alergie, stratu hydratácie a ďalšie kožné problémy.

NAŠE PRODUKTY SÚ BEZ OBSAHU PARAFÍNOV A ROPNÝCH DERIVÁTOV

Pri výrobe našich produktov sa používajú výhradne prírodné ovocné a rastlinné oleje, včelí, sójový a olivový vosk, ktoré sú bohaté na prírodné výživné látky s mimoriadnymi účinkami. Všetky produkty Spa Ceylon sú 100% bez petrochemických prísad, ako sú parafínový olej, parafínový vosk a vazelína, ktoré majú potenciál upchávať póry a narúšať prirodzenú rovnováhu pokožky a vlasov. 

NAŠE PRODUKTY SÚ 100% VEGETARIÁNSKE

Všetky produkty Spa Ceylon sú 100% vegetariánske, bez obsahu živočíšnych tukov, bez zvieracej drene, živočíšnej želatíny, mlieka a bez akýchkoľvek ďalších prísad živočíšneho pôvodu. Všetky naše rastlinné ingrediencie sú dopestované v súlade s ekologickým poľnohospodárstvom, ochranou prírodných zdrojov a zachovaním vysokej úrovne biodiverzity. Sú obnoviteľné a udržateľné. Pochádzajú od dodávateľov, ktorí majú etické správanie, rešpektujú prírodu a životné prostredie. Pre našu prírodnú kozmetiku platí striktné NIE! geneticky modifikovaným rastlinám a surovinám z nich získaných.

NAŠE PRODUKTY NIE SÚ TESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH

Bezpečnosť a účinnosť všetkých produktov značky Spa Ceylon sú klinicky testované na dobrovoľníkoch, ako aj laboratórnymi testovacími metódami. Používame iba kvalitné vegetariánske suroviny, pretože netolerujeme zneužívanie a týranie zvierat. Naše výrobky nie sú testované na zvieratách, podobne ako aj ingrediencie využívané pri výrobe. Všetky naše produkty sú schválené, predávané na medzinárodnej úrovni, šetrné k pokožke a je vedecky dokázané, že všetky naše výrobky obsahujú všetky prírodné zložky, ktoré sú uvedené na obale produktov.

 

 

 

 

DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

RITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
BEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
  Kontakty
  +421 905 378 103
  info@spaceylon.sk
  SPA CEYLON - NC CENTRAL
  Metodova 6, 821 01 Bratislava
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
               
©2020 With LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk