Prírodná kozmetika

EkoKozmetika

biokozmetika

ajurvedska kozmetika, čaje

bytove vone
Eko Kozmetika
Spokojnosť vďaka dobročinnosti
Spa Ceylon logo
 obalka biela  info@spaceylon.sk   telefon biely +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky z blogu
Dáte si čaj? Ale na kožu!
13.9.2021
Dáte si čaj? Ale na kožu!
Je to rastlina, ktorá zmenila svet. Camellia sinensis. Dospelá rastlina má výšku 1 až 1,2 metra, nestrihaná môže dorásť aj do výšky stromu. Má neveľké zelené, mierne zúbkované lístky, ktorých spodnú stranu pokrývajú jemné chĺpky. Drobné biele kvietky sa neskôr zmenia na tobolky obsahujúce jedno až päť semien, z ktorých možno vylisovať olej. Vy ešte stále neviete, o čom hovoríme? No predsa o čajovníku!... čítať celé
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
16.8.2021
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
Odkedy som objavila skvelé účinky ajurvédy, kozmetické produkty založené na princípoch tejto holistickej medicíny sa stali neodmysliteľnou súčasťou mojej kúpeľne a každodenných rituálov... čítať celé
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
13.7.2021
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
Ak uvidíte dámu, ktorá si na oko prikladá polievkovú lyžicu, nemusíte ju hneď zaradiť medzi trafených. Nie, nesnaží sa zabrániť modrine po dobre mierenej rane. Možno je to naša Veronika, s ktorou spolupracujeme. Veronika Ongerová sa venuje tvárovej joge. A najradšej má, keď jej klientky v rámci „tvárového fitness“ robia grimasy a škľabia sa... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Spokojnosť vďaka dobročinnosti

 

Naším cieľom je dopriať blaho a potešenie na všetkých úrovniach. Začína to u nás dokonalými prísadami, ktoré používame, po inovatívne metódy, ktorými vyrábame naše produkty. Sme hrdo a transparentne odhodlaní pracovať prospešnými a udržateľnými spôsobmi, ktoré nám zaručujú, že komunitám, s ktorými spolupracujeme a úžasnému ostrovu, ktorý je naším domovom, vraciame touto cestou len to najlepšie.


clanok-dobre-ciele-1

Našou radou CEYLON ELEPHANT prispievame 10% z predaja každého produktu tejto edície na podporu iniciatívy „Save the Ceylon Elephant - Zachráňme majestátneho slona cejlónskeho“ a mnohých schválených projektov, ktoré usilujú o záchranu tohto majestátneho tvora. Čo je naším cieľom? Naším zámerom je prispieť k praktickému riešeniu konfliktu medzi ľuďmi a slonmi, dospieť do stavu, keď majestátny slon cejlónsky bude môcť byť odstránený zo zoznamu ohrozených druhov a opäť vidieť, ako sa spoločenstvá slonov na Srí Lanke rozrastajú do čísiel z predkoloniálnych období.


peacock

Taktiež v prípade limitovanej edície PEACOCK sa Spa Ceylon zaviazal pomôcť ochrániť páva na Cejlóne podporou úsilia o jeho prežitie. Cejlónsky páv je považovaný za symbol šťastia a pre obyvateľov ostrova má náboženský význam. Jeho veľkoleposť je zakorenená v kultúre a tradíciách Cejlónu začlenením do aspektov tradičného tanca, umenia a mytológie. V poslednom období sa cejlónsky páv dostal do konfliktu s vidieckymi farmármi. Podobne ako voľne žijúce slony totiž miestnym pestovateľom ničí úrodu. To má za následok značné zníženie ich počtu a takisto prirodzených biotopov. Nákupom produktov v limitovanej edícii s motívmi exotických pávov z nížinných oblastí ostrova prispievate na jeho ochranu aj vy - 10 % z ceny každého produktu z edície PEACOCK putuje na podporu iniciatívy na ochranu pávov.


floral

Sviatočná edícia FLORAL PARADISE je zdobená tropickými kvetmi z exotických kráľovských záhrad starovekého Cejlónu. Každý obal je jedinečne dozdobený našimi signatúrnymi kvetinovými motívmi inšpirovanými tradičným umením z veľkolepých kráľovských palácov starovekého Cejlónskeho kráľovstva. Táto edícia je venovaná oslave kvetinového raja. Cejlón je domovom viac ako 3700 druhov exotickej flóry, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v ekosystéme ostrova. Spa Ceylon sa zaviazal pomáhať a chrániť prírodnú flóru aj faunu ostrova podporou rôznych ochranárskych iniciatív. Nákupom produktov z edície FLORAL PARADISE prispievate 10% z ceny každého produktu na podporu projektov zameraných na ochranu tropickej krásy a prírodnej rovnováhy ostrova.


floral

Ostrov Cejlón je tiež domovom stoviek exotických zvierat, vrátane ohrozených druhov slonov, leopardov, medveďov pyskatých, jeleňov, opíc a korytnačiek. Dlhodobá ochrana lesov je preto zásadným faktorom ochrany týchto druhov. Spa Ceylon sa zaviazal pomáhať pri starostlivosti o prirodzený lesný porast ostrova a chrániť tak tieto ohrozené druhy podporou viacerých ochranárskych iniciatív. Sviatočná limitovaná edícia WILD PARADISE je inšpirovaná práve týmto divokým rajom. Balenia kolekcie zdobia ohrozené druhy exotických zvierat, flóra a fauna ostrova. Každý obal je tiež jedinečne dozdobený našimi charakteristickými kvetinovými motívmi inšpirovanými tradičným umením z veľkolepých kráľovských palácov starovekého Cejlónu. Kúpou každého produktu z tejto limitovanej edície prispievate aj vy na podporu projektov zameraných na ochranu ohrozených voľne žijúcich zvierat a zachovanie prírodnej ekologickej rovnováhy ostrova.


clanok-dobre-ciele-2

Našou radou PEACE taktiež prispievame 10% z predaja produktov na podporu hnutí posilňujúcich ideály mieru, na komunitné projekty určené na rehabilitáciu ľudí, a taktiež na obnovu oblastí, ktoré sú postihnuté vojnovými konfliktami. Pomáhame utužovať komunity, sociálne vzťahy a staviame svoje ciele na ťažko získanom mieri, ktorému sa my, ako ľudia, aj ako krajina, môžeme na Srí Lanke konečne tešiť.


clanok-dobre-ciele-4

Taktiež sme zvlášť hrdí na našu prácu v oblasti Kalpitiya, kde náš komunitný obchodno-poľnohospodársky projekt s pestovateľmi Aloe Vera zabezpečuje trvalé živobytie zhruba 50-tim rodinám. Tento projekt je realizovaný v spolupráci s Nadáciou pre ochranu morských a pobrežných zdrojov v suchej oblasti Kalpitiya na severozápadnom pobreží. V oblasti organizovanej, veľkoplošnej organickej kultivácie Aloe Vera v krajine je prvým projektom svojho druhu.

Prihláste sa k odberu newslettra a získajte zľavu

10% na prvý nákup!

KLIKNITE TU!
auto biele pozadieDOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

darcek biele pozadieRITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
ritual biele pozadieBEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
osoba  Kontakty
telefon   +421 905 378 103
obalka   info@spaceylon.sk
domcek   Spa Ceylon - NC CENTRAL, 1. poschodie
adresa   Spa Ceylon - Tržnica NIVY, 2.poschodie
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
gopay_bannery-bile  Logo banky 1    Logo banky 2    Logo banky 3mastercard-electronicmc_securecode_156px_width   Logo banky 6    Logo banky 8
logo zlate obdlznik transparent
©2020 With srdiecko LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk