Spokojnosť vďaka dobročinnosti
info@spaceylon.sk +421 918 640 557
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 70 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky z blogu
Viete, ako sa na Srí Lanke píše LÁSKA?
14.2.2021
Viete, ako sa na Srí Lanke píše LÁSKA? Takto: ආදරය
„Mama oyatath adarei,“ tak sa po sinhálsky povie ľúbim ťa. Láska, adaraya, je mocný cit, ktorý je všade na svete rovnako silný, korenistý, lomcuje dušou aj telom. Na Srí Lanke sú však predsa len prejavy lásky zdržanlivejšie. čítať celé
spa-ceylon-sa-spaja-s-pozitkom-zmyslov
1.2.2021
Všetko zlé je na niečo dobré alebo Ako nás lockdown vrátil v spomienkach
SPA CEYLON sa spája s pôžitkom zmyslov
Dni počas lockdownu sa dajú tráviť rôzne. My sa venujeme vylepšovaniu našej web stránky, produktovému tréningu nových výrobkov, no a dobiehame aj staré „resty“. A takto sme si spomenuli aj na naše úplne prvé interview... čítať celé
Škorica je aj kontroverzná! Prečo je NAJlepšia tá cejlónska?
20.1.2021
Škorica je aj kontroverzná! Prečo je NAJlepšia tá cejlónska?
Škoricu väčšina ľudí pozná ako voňavú prísadu do pečenia, vie sa, že znižuje cukor v krvi a chuť do jedla a v kaviarni ňou obyčajne posypú kapučíno. Zdravotné účinky kvalitnej škorice však ďaleko presahujú... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Spokojnosť vďaka dobročinnosti

 

Naším cieľom je dopriať blaho a potešenie na všetkých úrovniach. Začína to u nás dokonalými prísadami, ktoré používame, po inovatívne metódy, ktorými vyrábame naše produkty. Sme hrdo a transparentne odhodlaní pracovať prospešnými a udržateľnými spôsobmi, ktoré nám zaručujú, že komunitám, s ktorými spolupracujeme a úžasnému ostrovu, ktorý je naším domovom, vraciame touto cestou len to najlepšie.


Našou radou CEYLON ELEPHANT prispievame 10% z predaja každého produktu tejto edície na podporu iniciatívy „Save the Ceylon Elephant - Zachráňme majestátneho slona cejlónskeho“ a mnohých schválených projektov, ktoré usilujú o záchranu tohto majestátneho tvora. Čo je naším cieľom? Naším zámerom je prispieť k praktickému riešeniu konfliktu medzi ľuďmi a slonmi, dospieť do stavu, keď majestátny slon cejlónsky bude môcť byť odstránený zo zoznamu ohrozených druhov a opäť vidieť, ako sa spoločenstvá slonov na Srí Lanke rozrastajú do čísiel z predkoloniálnych období.


Taktiež v prípade limitovanej edície PEACOCK sa Spa Ceylon zaviazal pomôcť ochrániť páva na Cejlóne podporou úsilia o jeho prežitie. Cejlónsky páv je považovaný za symbol šťastia a pre obyvateľov ostrova má náboženský význam. Jeho veľkoleposť je zakorenená v kultúre a tradíciách Cejlónu začlenením do aspektov tradičného tanca, umenia a mytológie. V poslednom období sa cejlónsky páv dostal do konfliktu s vidieckymi farmármi. Podobne ako voľne žijúce slony totiž miestnym pestovateľom ničí úrodu. To má za následok značné zníženie ich počtu a takisto prirodzených biotopov. Nákupom produktov v limitovanej edícii s motívmi exotických pávov z nížinných oblastí ostrova prispievate na jeho ochranu aj vy - 10 % z ceny každého produktu z edície PEACOCK putuje na podporu iniciatívy na ochranu pávov.


Sviatočná edícia FLORAL PARADISE je zdobená tropickými kvetmi z exotických kráľovských záhrad starovekého Cejlónu. Každý obal je jedinečne dozdobený našimi signatúrnymi kvetinovými motívmi inšpirovanými tradičným umením z veľkolepých kráľovských palácov starovekého Cejlónskeho kráľovstva. Táto edícia je venovaná oslave kvetinového raja. Cejlón je domovom viac ako 3 700 druhov exotickej flóry, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v ekosystéme ostrova. Spa Ceylon sa zaviazal pomáhať a chrániť prírodnú flóru aj faunu ostrova podporou rôznych ochranárskych iniciatív. Nákupom produktov z edície FLORAL PARADISE prispievate 10% z ceny každého produktu na podporu projektov zameraných na ochranu tropickej krásy a prírodnej rovnováhy ostrova.


Našou radou PEACE taktiež prispievame 10% z predaja produktov na podporu hnutí posilňujúcich ideály mieru, na komunitné projekty určené na rehabilitáciu ľudí, a taktiež na obnovu oblastí, ktoré sú postihnuté vojnovými konfliktami. Pomáhame utužovať komunity, sociálne vzťahy a staviame svoje ciele na ťažko získanom mieri, ktorému sa my, ako ľudia, aj ako krajina, môžeme na Srí Lanke konečne tešiť.


Taktiež sme zvlášť hrdí na našu prácu v oblasti Kalpitiya, kde náš komunitný obchodno-poľnohospodársky projekt s pestovateľmi Aloe Vera zabezpečuje trvalé živobytie zhruba 50-tim rodinám. Tento projekt je realizovaný v spolupráci s Nadáciou pre ochranu morských a pobrežných zdrojov v suchej oblasti Kalpitiya na severozápadnom pobreží. V oblasti organizovanej, veľkoplošnej organickej kultivácie Aloe Vera v krajine je prvým projektom svojho druhu.

DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

RITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
BEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
  Kontakty
  +421 918 640 557
  info@spaceylon.sk
  SPA CEYLON - NC CENTRAL
  Metodova 6, 821 01 Bratislava
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
               
©2020 With LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk