Prírodná kozmetika

EkoKozmetika

biokozmetika

ajurvedska kozmetika, čaje

bytove vone
Eko Kozmetika
ALOE VERA program
Spa Ceylon logo
 obalka biela  info@spaceylon.sk   telefon biely +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky z blogu
Dáte si čaj? Ale na kožu!
13.9.2021
Dáte si čaj? Ale na kožu!
Je to rastlina, ktorá zmenila svet. Camellia sinensis. Dospelá rastlina má výšku 1 až 1,2 metra, nestrihaná môže dorásť aj do výšky stromu. Má neveľké zelené, mierne zúbkované lístky, ktorých spodnú stranu pokrývajú jemné chĺpky. Drobné biele kvietky sa neskôr zmenia na tobolky obsahujúce jedno až päť semien, z ktorých možno vylisovať olej. Vy ešte stále neviete, o čom hovoríme? No predsa o čajovníku!... čítať celé
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
16.8.2021
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
Odkedy som objavila skvelé účinky ajurvédy, kozmetické produkty založené na princípoch tejto holistickej medicíny sa stali neodmysliteľnou súčasťou mojej kúpeľne a každodenných rituálov... čítať celé
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
13.7.2021
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
Ak uvidíte dámu, ktorá si na oko prikladá polievkovú lyžicu, nemusíte ju hneď zaradiť medzi trafených. Nie, nesnaží sa zabrániť modrine po dobre mierenej rane. Možno je to naša Veronika, s ktorou spolupracujeme. Veronika Ongerová sa venuje tvárovej joge. A najradšej má, keď jej klientky v rámci „tvárového fitness“ robia grimasy a škľabia sa... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Komunitný obchodno-poľnohospodársky projekt Aloe Vera

 

Spa Ceylon je popredná značka luxusnej kozmetiky zo Srí Lanky. Počas júna 2011 zorganizovala špeciálnu kampaň zameranú na zvýšenie povedomia o svojom programe „Community Trade Organic Fresh Aloe Vera program“, v preklade Program na podporu obchodu s organickou čerstvou Aloe Vera dopestovanou miestnymi komunitami. Táto kampaň bola zahájená v časti Kalpitiya na Srí Lanke. Taktiež sa značka rozhodla, že pri nákupoch produktov v určitej hodnote a kúpe aspoň jedného produktu obsahujúceho Aloe Vera, bude zákazníkom zadarmo rozdávať rastlinky Aloe Vera. Tieto, v súlade s „eco-friendly“ koncepciou značky, sú zasadené v biologicky rozložiteľných obaloch z kokosového vlákna s organickým kokosovým substrátom.


Značka Spa Ceylon sa aktívne podieľa na podpore vidieckych komunít na Srí Lanke prostredníctvom niekoľkých projektov v oblasti obchodu s miestnymi spoločenstvami pestovateľov, ako napr. „fresh aloe program“, teda „program čerstvej aloe vera“. Tento projekt sa realizuje vo vyprahnutej oblasti Kalpitiya na severozápadnom pobreží ostrova. Podporná aktivita je zriadená v spolupráci s  Nadáciou na ochranu morských a pobrežných zdrojov, a je pravdepodobne jedinou organizovanou veľkoplošnou organickou kultiváciou Aloe Vera v krajine. Tento projekt umožňuje zber trvalo udržateľne pestovanej čerstvej Aloe Vera, dôležitej zložky pri výrobe ajurvédskych produktov značky Spa Ceylon.


clanok-aloe-vera-obr-1

Aloe Vera je známa svojimi silnými upokojujúcimi, liečebnými a hydratačnými vlastnosťami a je považovaná za neoddeliteľnú súčasť miestnych ozdravných a relaxačných rituálov už od čias starovekých cejlónskych kráľovstiev. Značka Spa Ceylon sa inšpirovala týmito dávnymi kráľovskými praktikami, stáročiami nadobudnutými znalosťami a múdrosťou ajurvédy. Spa Ceylon vyvinul kompletnú radu výrobkov na báze Aloe Vera, ktoré obsahujú 100% organický gél z Aloe Vera ekologicky pestovanej miestnymi poľnohospodármi práve vďaka projektu „fresh aloe program“.


Sortiment produktov Aloe Vera obsahuje napr. kúpeľové a masážne oleje, masážne balzamy, sprchovacie gély, čistiace mydlá, šampóny a kondicionéry, masážne oleje na pokožku hlavy, olejové hmly na vlasy, relaxačné hmly na telo a vysoko koncentrovaný Spa Ceylon čistý aloe gél - doslova všeliek na rôzne kožné problémy.  


clanok-aloe-vera-obr-2

Spoločnosť Spa Ceylon podporuje vidiecku komunitu v oblasti Kalpitiya spočiatku najmä pomocou pri rozbehnutí projektu, a následne nepretržitým nákupom celej úrody čerstvej Aloe Vera za zaručené ceny. Toto zabezpečuje nielen potrebný celoročný alternatívny príjem pre dedinské spoločenstvá, ale taktiež to pomáha udržať miestnych rybárov zamestnaných aj v období mimo sezóny. Podporou ich zamestnanosti sa tak eliminuje ťažba koralov v ohrozených útesoch, ku ktorej v tejto oblasti dochádzalo zvlášť v čase mimo rybárskej sezóny. Preto môžeme povedať, že tento projekt nielen pomáha komunite po finančnej stránke, ale taktiež chráni vzácne morské a pobrežné bohatstvo Srí Lanky.

Spa Ceylon apeluje na environmentálne a spoločensky angažovaných ľudí, aby podporili tieto programy obchodu s miestnou komunitou zakúpením produktov Spa Ceylon obohatených o Aloe Vera. Ako pozornosť si zákazníci pri každom nákupe v hodnote 2 500 Rs. odnesú domov ekologicky vypestovanú Aloe Vera, ktorú môžu zasadiť vo svojej záhradke. Táto aktivita prebieha v predajniach Spa Ceylon na Park Street Mews, Crescat a v outletových predajniach na Paradise Road v meste Colombo.

 

 

Prihláste sa k odberu newslettra a získajte zľavu

10% na prvý nákup!

KLIKNITE TU!
auto biele pozadieDOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

darcek biele pozadieRITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
ritual biele pozadieBEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
osoba  Kontakty
telefon   +421 905 378 103
obalka   info@spaceylon.sk
domcek   Spa Ceylon - NC CENTRAL, 1. poschodie
adresa   Spa Ceylon - Tržnica NIVY, 2.poschodie
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
gopay_bannery-bile  Logo banky 1    Logo banky 2    Logo banky 3mastercard-electronicmc_securecode_156px_width   Logo banky 6    Logo banky 8
logo zlate obdlznik transparent
©2020 With srdiecko LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk