ALOE VERA program
info@spaceylon.sk +421 918 640 557
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 70 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky z blogu
Kadidlo vonia božsky
28.11.2020
Kadidlo vonia božsky. Proti zlým duchom obáv a úzkosti
Pod slovom kadidlo sa väčšine z nás vybaví horiace kadidlo v kostole. Možno vám niečo hovoria názvy ako... čítať celé
Očaril nás páv! Ten z Cejlónu
04.10.2020
Očaril nás páv! Ten z Cejlónu
4. október - Svetový deň zvierat Po sinhálsky sa páv povie „monara“. Podobne ako slo... čítať celé
Čo všetko dokáže priam zázračný kokos?
02.09.2020
Čo všetko dokáže priam zázračný kokos?
2. september - Svetový deň kokosu Kokosové palmy sa nazývajú aj stromy života. Kolísajúc sa... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Komunitný obchodno-poľnohospodársky projekt Aloe Vera

 

Spa Ceylon je popredná značka luxusnej kozmetiky zo Srí Lanky. Počas júna 2011 zorganizovala špeciálnu kampaň zameranú na zvýšenie povedomia o svojom programe „Community Trade Organic Fresh Aloe Vera program“, v preklade Program na podporu obchodu s organickou čerstvou Aloe Vera dopestovanou miestnymi komunitami. Táto kampaň bola zahájená v časti Kalpitiya na Srí Lanke. Taktiež sa značka rozhodla, že pri nákupoch produktov v určitej hodnote a kúpe aspoň jedného produktu obsahujúceho Aloe Vera, bude zákazníkom zadarmo rozdávať rastlinky Aloe Vera. Tieto, v súlade s „eco-friendly“ koncepciou značky, sú zasadené v biologicky rozložiteľných obaloch z kokosového vlákna s organickým kokosovým substrátom.


Značka Spa Ceylon sa aktívne podieľa na podpore vidieckych komunít na Srí Lanke prostredníctvom niekoľkých projektov v oblasti obchodu s miestnymi spoločenstvami pestovateľov, ako napr. „fresh aloe program“, teda „program čerstvej aloe vera“. Tento projekt sa realizuje vo vyprahnutej oblasti Kalpitiya na severozápadnom pobreží ostrova. Podporná aktivita je zriadená v spolupráci s  Nadáciou na ochranu morských a pobrežných zdrojov, a je pravdepodobne jedinou organizovanou veľkoplošnou organickou kultiváciou Aloe Vera v krajine. Tento projekt umožňuje zber trvalo udržateľne pestovanej čerstvej Aloe Vera, dôležitej zložky pri výrobe ajurvédskych produktov značky Spa Ceylon.


Aloe Vera je známa svojimi silnými upokojujúcimi, liečebnými a hydratačnými vlastnosťami a je považovaná za neoddeliteľnú súčasť miestnych ozdravných a relaxačných rituálov už od čias starovekých cejlónskych kráľovstiev. Značka Spa Ceylon sa inšpirovala týmito dávnymi kráľovskými praktikami, stáročiami nadobudnutými znalosťami a múdrosťou ajurvédy. Spa Ceylon vyvinul kompletnú radu výrobkov na báze Aloe Vera, ktoré obsahujú 100% organický gél z Aloe Vera ekologicky pestovanej miestnymi poľnohospodármi práve vďaka projektu „fresh aloe program“.


Sortiment produktov Aloe Vera obsahuje napr. kúpeľové a masážne oleje, masážne balzamy, sprchovacie gély, čistiace mydlá, šampóny a kondicionéry, masážne oleje na pokožku hlavy, olejové hmly na vlasy, relaxačné hmly na telo a vysoko koncentrovaný Spa Ceylon čistý aloe gél - doslova všeliek na rôzne kožné problémy.  


Spoločnosť Spa Ceylon podporuje vidiecku komunitu v oblasti Kalpitiya spočiatku najmä pomocou pri rozbehnutí projektu, a následne nepretržitým nákupom celej úrody čerstvej Aloe Vera za zaručené ceny. Toto zabezpečuje nielen potrebný celoročný alternatívny príjem pre dedinské spoločenstvá, ale taktiež to pomáha udržať miestnych rybárov zamestnaných aj v období mimo sezóny. Podporou ich zamestnanosti sa tak eliminuje ťažba koralov v ohrozených útesoch, ku ktorej v tejto oblasti dochádzalo zvlášť v čase mimo rybárskej sezóny. Preto môžeme povedať, že tento projekt nielen pomáha komunite po finančnej stránke, ale taktiež chráni vzácne morské a pobrežné bohatstvo Srí Lanky.

Spa Ceylon apeluje na environmentálne a spoločensky angažovaných ľudí, aby podporili tieto programy obchodu s miestnou komunitou zakúpením produktov Spa Ceylon obohatených o Aloe Vera. Ako pozornosť si zákazníci pri každom nákupe v hodnote 2 500 Rs. odnesú domov ekologicky vypestovanú Aloe Vera, ktorú môžu zasadiť vo svojej záhradke. Táto aktivita prebieha v predajniach Spa Ceylon na Park Street Mews, Crescat a v outletových predajniach na Paradise Road v meste Colombo.

 

 

DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

RITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
BEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
  Kontakty
  +421 918 640 557
  info@spaceylon.sk
  SPA CEYLON - NC CENTRAL
  Metodova 6, 821 01 Bratislava
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
               
©2020 With LEONREA, spol. s r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk