ALOE VERA program
   info@spaceylon.sk   +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 70 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky z blogu
Ak chceš šťastie na hodinu, zdriemni si. Ak chceš šťastie na celý život...
21.4.2021
Ak chceš šťastie na hodinu, zdriemni si. Ak chceš šťastie na celý život...
Väčšina ľudí si myslí, že šťastie je niečo, čo človek má – alebo nemá. Vyhráme loto, nájdeme niekoho, kto nás obšťastní, alebo nám šťastie v istej chvíli zázračne samo spadne do lona. čítať celé
V šálke čaju na Srí Lanku? Môže za to „Ničiteľka Emily“!
12.4.2021
V šálke čaju na Srí Lanku? Môže za to „Ničiteľka Emily“!
Aj Lenka Filipová s gitarou spieva známy popevok: „Já odplouvám místo spánku v šálku čaje na Srí Lanku“. A cejlónsky čaj je pojem! čítať celé
Vyspovedali sme našu ambasádorku Annu Onderkovú: Čo stojí za jej sviežim a šťastným vzhľadom?
6.3.2021
Vyspovedali sme našu ambasádorku Annu Onderkovú: Čo stojí za jej sviežim a šťastným vzhľadom?
Od marketingu cez rádio, cestovateľskú vášeň a fotografovanie až po jogu, ajurvédu a redaktorku známeho ženského magazínu. Za tým všetkým hľadaj ženu – Annu Onderkovú, ktorú poznáte... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Komunitný obchodno-poľnohospodársky projekt Aloe Vera

 

Spa Ceylon je popredná značka luxusnej kozmetiky zo Srí Lanky. Počas júna 2011 zorganizovala špeciálnu kampaň zameranú na zvýšenie povedomia o svojom programe „Community Trade Organic Fresh Aloe Vera program“, v preklade Program na podporu obchodu s organickou čerstvou Aloe Vera dopestovanou miestnymi komunitami. Táto kampaň bola zahájená v časti Kalpitiya na Srí Lanke. Taktiež sa značka rozhodla, že pri nákupoch produktov v určitej hodnote a kúpe aspoň jedného produktu obsahujúceho Aloe Vera, bude zákazníkom zadarmo rozdávať rastlinky Aloe Vera. Tieto, v súlade s „eco-friendly“ koncepciou značky, sú zasadené v biologicky rozložiteľných obaloch z kokosového vlákna s organickým kokosovým substrátom.


Značka Spa Ceylon sa aktívne podieľa na podpore vidieckych komunít na Srí Lanke prostredníctvom niekoľkých projektov v oblasti obchodu s miestnymi spoločenstvami pestovateľov, ako napr. „fresh aloe program“, teda „program čerstvej aloe vera“. Tento projekt sa realizuje vo vyprahnutej oblasti Kalpitiya na severozápadnom pobreží ostrova. Podporná aktivita je zriadená v spolupráci s  Nadáciou na ochranu morských a pobrežných zdrojov, a je pravdepodobne jedinou organizovanou veľkoplošnou organickou kultiváciou Aloe Vera v krajine. Tento projekt umožňuje zber trvalo udržateľne pestovanej čerstvej Aloe Vera, dôležitej zložky pri výrobe ajurvédskych produktov značky Spa Ceylon.


Aloe Vera je známa svojimi silnými upokojujúcimi, liečebnými a hydratačnými vlastnosťami a je považovaná za neoddeliteľnú súčasť miestnych ozdravných a relaxačných rituálov už od čias starovekých cejlónskych kráľovstiev. Značka Spa Ceylon sa inšpirovala týmito dávnymi kráľovskými praktikami, stáročiami nadobudnutými znalosťami a múdrosťou ajurvédy. Spa Ceylon vyvinul kompletnú radu výrobkov na báze Aloe Vera, ktoré obsahujú 100% organický gél z Aloe Vera ekologicky pestovanej miestnymi poľnohospodármi práve vďaka projektu „fresh aloe program“.


Sortiment produktov Aloe Vera obsahuje napr. kúpeľové a masážne oleje, masážne balzamy, sprchovacie gély, čistiace mydlá, šampóny a kondicionéry, masážne oleje na pokožku hlavy, olejové hmly na vlasy, relaxačné hmly na telo a vysoko koncentrovaný Spa Ceylon čistý aloe gél - doslova všeliek na rôzne kožné problémy.  


Spoločnosť Spa Ceylon podporuje vidiecku komunitu v oblasti Kalpitiya spočiatku najmä pomocou pri rozbehnutí projektu, a následne nepretržitým nákupom celej úrody čerstvej Aloe Vera za zaručené ceny. Toto zabezpečuje nielen potrebný celoročný alternatívny príjem pre dedinské spoločenstvá, ale taktiež to pomáha udržať miestnych rybárov zamestnaných aj v období mimo sezóny. Podporou ich zamestnanosti sa tak eliminuje ťažba koralov v ohrozených útesoch, ku ktorej v tejto oblasti dochádzalo zvlášť v čase mimo rybárskej sezóny. Preto môžeme povedať, že tento projekt nielen pomáha komunite po finančnej stránke, ale taktiež chráni vzácne morské a pobrežné bohatstvo Srí Lanky.

Spa Ceylon apeluje na environmentálne a spoločensky angažovaných ľudí, aby podporili tieto programy obchodu s miestnou komunitou zakúpením produktov Spa Ceylon obohatených o Aloe Vera. Ako pozornosť si zákazníci pri každom nákupe v hodnote 2 500 Rs. odnesú domov ekologicky vypestovanú Aloe Vera, ktorú môžu zasadiť vo svojej záhradke. Táto aktivita prebieha v predajniach Spa Ceylon na Park Street Mews, Crescat a v outletových predajniach na Paradise Road v meste Colombo.

 

 

DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

RITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
BEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
  Kontakty
  +421 905 378 103
  info@spaceylon.sk
  SPA CEYLON - NC CENTRAL
  Metodova 6, 821 01 Bratislava
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
               
©2020 With LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk