Prírodná kozmetika

EkoKozmetika

biokozmetika

ajurvedska kozmetika, čaje

bytove vone
Eko Kozmetika
Pomôžme zachrániť slona cejlónskeho!
Spa Ceylon logo
 obalka biela  info@spaceylon.sk   telefon biely +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky z blogu
Dáte si čaj? Ale na kožu!
13.9.2021
Dáte si čaj? Ale na kožu!
Je to rastlina, ktorá zmenila svet. Camellia sinensis. Dospelá rastlina má výšku 1 až 1,2 metra, nestrihaná môže dorásť aj do výšky stromu. Má neveľké zelené, mierne zúbkované lístky, ktorých spodnú stranu pokrývajú jemné chĺpky. Drobné biele kvietky sa neskôr zmenia na tobolky obsahujúce jedno až päť semien, z ktorých možno vylisovať olej. Vy ešte stále neviete, o čom hovoríme? No predsa o čajovníku!... čítať celé
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
16.8.2021
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
Odkedy som objavila skvelé účinky ajurvédy, kozmetické produkty založené na princípoch tejto holistickej medicíny sa stali neodmysliteľnou súčasťou mojej kúpeľne a každodenných rituálov... čítať celé
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
13.7.2021
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
Ak uvidíte dámu, ktorá si na oko prikladá polievkovú lyžicu, nemusíte ju hneď zaradiť medzi trafených. Nie, nesnaží sa zabrániť modrine po dobre mierenej rane. Možno je to naša Veronika, s ktorou spolupracujeme. Veronika Ongerová sa venuje tvárovej joge. A najradšej má, keď jej klientky v rámci „tvárového fitness“ robia grimasy a škľabia sa... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Pomôžme zachrániť slona cejlónskeho!

 

Majestátny slon cejlónsky je na pokraji vyhynutia v dôsledku straty jeho prirodzeného prostredia, ktoré mu bolo zabrané a o ktoré prišiel kvôli menším neplánovaným tzv. „chena“ kultiváciám (pozn. chenou sa na Srí Lanke nazýva krajina, ktorá bola pred kultiváciou úplne vyklčovaná a vypálená; tento spôsob získavania pôdy/plantáží je typický najmä  v džungľových oblastiach, kde je pôda najhodnotnejšia a najvýživnejšia) až po veľké poľnohospodárske a rozvojové projekty. Výsledný konflikt medzi človekom a slonom na Srí Lanke si nanešťastie vyberá svoju krutú daň na populácií slonov. Zároveň to ovplyvňuje aj živobytie rodín, ktoré žijú v susedstve tradičných lesných biotopov majestátneho slona cejlónskeho.

Spoločnosť Spa Ceylon apeluje na spoločensky angažovaných ľudí a ekologických aktivistov, aby sa pripojili ku kampani na záchranu majestátneho slona cejlónskeho tým, že sa stanú fanúšikmi facebookovej stránky www.facebook.com/SpaCeylonAyurveda/ alebo www.facebook.com/Ceylonelephant, a taktiež podporou a zúčastňovaním sa na ochranárskych podujatiach na Srí Lanke, ktorých cyklus odštartoval v januári 2012.

Produkty z rady „Zachráňme majestátneho slona cejlónskeho“ sú dostupné vo všetkých predajniach Spa Ceylon a vo vybraných hoteloch na Srí Lanke a vďaka prudkému rozvoju značky a svojej medzinárodnej franchisingovej sieti maloobchodných predajní sa produkty tejto rady dostali do celého sveta. Prvým krokom, kedy sa projekt na záchranu slona cejlónskeho rozšíril pod záštitou značky Spa Ceylon na medzinárodnej úrovni, bola expanzia značky do Indie a Singapuru v roku 2012.

Koncept značky Spa Ceylon zachytáva romantickú atmosféru dávneho Cejlónu kombinovanú so starodávnou múdrosťou ajurvédy a vytvára tak radu majestátnych kráľovských rituálov a luxusných produktových receptúr určených na zjemnenie, upokojenie, ale i relaxáciu tela, mysle a duše. Kompletná rada Ceylon Elephant zahŕňa prestížne produkty pre starostlivosť o pleť, telo, pokožku hlavy, vlasy a tiež wellness kúpeľové produkty. Na spustenie kampane „Zachráňme majestátneho slona cejlónskeho“ vytvorila značka Spa Ceylon exkluzívnu tematickú radu kúpeľových, telových a home aroma bytových produktov s vôňou „Forest Trail“ - osviežujúca a povzbudzujúca zmes voňavých esenciálnych olejov inšpirovaná vôňami prirodzeného lesného prostredia majestátneho slona cejlónskeho. Aromatická zmes „Forest Trail“ je obohatená o esenciálne oleje z organickej citrónovej trávy, eukalyptu a pačuli, ktoré pomáhajú zmierňovať stres. Ďalšími ingredienciami sú čistá mäta prieporná, ktorá chladí, mäta kučeravá, ktorá podporuje pocit radosti, zatiaľ čo cédrové drevo, vetiver a kardamóm povzbudzujú, osviežujú a posilňujú. Táto formula zahŕňa aj silné ajurvédske aktívne látky, ktoré v synergii harmonicky zjemňujú, upokojujú a uvoľňujú Vaše telo, myseľ a dušu.

clanok-ceylon-elephant-obr-1

Rada „Zachráňme majestátneho slona cejlónskeho“ obsahuje takmer 50 produktov vrátane kúpeľového a sprchovacieho gélu, krému na ruky a telo, tekutého mydla, zmesi do kúpeľa, telového peelingu, šampónu a kondicionéru na vlasy, zmesí esenciálnych olejov, čistiacich mydiel v tvare slona, luxusných sviečok, izbových aróma difuzérov, vonných tyčiniek, safari a wellness setov, aróma pohľadníc, držiaka na vonné tyčinky, aróma osviežovačov do auta, vonných vrecúšok, a kolekcie luxusných darčekových balení s týmito produktami.

Spa Ceylon Luxury Ayurveda, prémiová lifestylová značka na Srí Lanke, spustila kampaň „Zachráňme majestátneho slona cejlónskeho“ ako špeciálnu iniciatívu, aby zvýšila povedomie a upozornila na vážnu a znepokojivú situáciu slonov, a taktiež pomohla financovať projekty na ochranu týchto majestátnych tvorov.

Ako spoločensky zodpovedná značka, Spa Ceylon hrdo daruje 10% z predajnej ceny každého svojho produktu z rady „Zachráňme majestátneho slona cejlónskeho“ (prípravky, oleje, balzamy, zmesi esenciálnych olejov, sviečky, ručne vyrábané keramické vonné lampy a kúpeľné doplnky) na podporu konkrétnych projektov, ktoré sú zamerané na ochranu slonov na Srí Lanke. Značka nabáda ekologicky svedomitých ľudí, aby si tieto výrobky zakúpili a pomohli tak podporiť dobrú vec a ciele projektov. Medzi podporované projekty v súčasnosti patrí napr. podpora tranzitného domova pre sloníčatá v národnom parku Udawalawe („Udawalawe Elephant Transit Home“), čo svedčí o viere značky Spa Ceylon, že slony patria do voľnej prírody. Podpora zahŕňa poskytovanie finančných prostriedkov na nákup potrebných zariadení pre „rangerov“, ako sú traktory na prepravu potravín a vody, a na kúpu akéhokoľvek vybavenia nevyhnutného pre neustálu starostlivosť o malé sloníky. Tie by v súčasných podmienkach a hrozbách neboli schopné dosiahnuť dospelosť. Prostredníctvom „adopcie“ sú malé sloníčatá rehabilitované, je im poskytovaná potrebná starostlivosť a podpora, až kým nedosiahnu vek a potrebnú silu, aby sa mohli slobodne vrátiť do voľnej prírody. Viac informácií o tejto podpore a práci „Udawalawe Elephant Transit Home“ projektu nájdete vo videu nižšie.

Prírodné receptúry Spa Ceylon sú obohatené o lokálne bylinky a väčšina z nich aj o cejlónske esenciálne oleje. Výrobky sú prezentované v jedinečných moderne dizajnovaných obaloch, ktoré sú zdobené sinhálskymi nápismi a kráľovskými insígniami, čo dodáva týmto luxusným ajurvédskym produktom ich národnú identitu.

clanok-ceylon-elephant-obr-2

Všetky produkty značky Spa Ceylon sú hrdo vyrábané na Srí Lanke v modernej továrni s certifikáciou GMP v okrese Kalutara. Spravodlivo odmeňuje svojich zamestnancov a orientuje sa na participáciu vidieckej mládeže a remeselníkov do pracovno-spoločenského života. Spa Ceylon podporuje rozvoj vidieckych komunít a aktívne sa zapája do komunitných programov obchodu s organickou Aloe Vera v oblasti Kalpitiya, ručne robených výrobkov zo stebiel trstiny v Meerigama a drevárskych výrobkov v Panadura.

 

Pridajte sa aj Vy k tejto jedinečnej kampani a pomôžte zachrániť majestátneho slona cejlónskeho zakúpením produktov rady Ceylon Elephant. Doprajte si wellness s dobrým cieľom.

 

 

Prihláste sa k odberu newslettra a získajte zľavu

10% na prvý nákup!

KLIKNITE TU!
auto biele pozadieDOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

darcek biele pozadieRITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
ritual biele pozadieBEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
osoba  Kontakty
telefon   +421 905 378 103
obalka   info@spaceylon.sk
domcek   Spa Ceylon - NC CENTRAL, 1. poschodie
adresa   Spa Ceylon - Tržnica NIVY, 2.poschodie
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
gopay_bannery-bile  Logo banky 1    Logo banky 2    Logo banky 3mastercard-electronicmc_securecode_156px_width   Logo banky 6    Logo banky 8
logo zlate obdlznik transparent
©2020 With srdiecko LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk