vseobecne-podmienky-pouzivania-darcekovych-kariet
info@spaceylon.sk +421 918 640 557
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 70 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky z blogu
Viete, ako sa na Srí Lanke píše LÁSKA?
14.2.2021
Viete, ako sa na Srí Lanke píše LÁSKA? Takto: ආදරය
„Mama oyatath adarei,“ tak sa po sinhálsky povie ľúbim ťa. Láska, adaraya, je mocný cit, ktorý je všade na svete rovnako silný, korenistý, lomcuje dušou aj telom. Na Srí Lanke sú však predsa len prejavy lásky zdržanlivejšie. čítať celé
spa-ceylon-sa-spaja-s-pozitkom-zmyslov
1.2.2021
Všetko zlé je na niečo dobré alebo Ako nás lockdown vrátil v spomienkach
SPA CEYLON sa spája s pôžitkom zmyslov
Dni počas lockdownu sa dajú tráviť rôzne. My sa venujeme vylepšovaniu našej web stránky, produktovému tréningu nových výrobkov, no a dobiehame aj staré „resty“. A takto sme si spomenuli aj na naše úplne prvé interview... čítať celé
Škorica je aj kontroverzná! Prečo je NAJlepšia tá cejlónska?
20.1.2021
Škorica je aj kontroverzná! Prečo je NAJlepšia tá cejlónska?
Škoricu väčšina ľudí pozná ako voňavú prísadu do pečenia, vie sa, že znižuje cukor v krvi a chuť do jedla a v kaviarni ňou obyčajne posypú kapučíno. Zdravotné účinky kvalitnej škorice však ďaleko presahujú... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 
Všeobecné podmienky používania darčekových kariet SPA CEYLON

 

Obchodná spoločnosť LEONREA, spol. s r. o., so sídlom: Drieňová 1J, 821 01 Bratislava, IČO: 50 248 642, zápis: OR OS BA I, odd.: Sro, vl. č.: 110343/B (ďalej aj ako „prevádzkovateľ“), je prevádzkovateľom predajne  SPA CEYLON so sídlom v NC CENTRAL, Metodova 6, 821 01 Bratislava, 1. poschodie (ďalej aj ako „predajňa“), v rámci ktorých poskytuje pre svojich zákazníkov program darčekových kariet SPA CEYLON (ďalej aj ako „program darčekových kariet“).

Tieto všeobecné podmienky používania programu darčekových kariet (ďalej aj ako „Všeobecné podmienky“) stanovujú pravidlá nadobúdania a využívania darčekových kariet a upravujú s tým súvisiace práva a povinnosti zákazníkov (resp. držiteľov kariet) a prevádzkovateľa. V rámci programu darčekových kariet si môže zákazník zakúpiť od prevádzkovateľa v jeho predajni darčekové karty v ľubovoľnom počte (ďalej aj ako „karta“), a to za podmienok uvedených v týchto Všeobecných podmienkach.

Karta bude zákazníkovi vydaná na základe jeho žiadosti priamo v predajni, v ktorej zákazník o jej vydanie požiada alebo mu bude na základe internetovej objednávky z e-shopu www.spaceylon.sk v zmysle podmienok predaja na diaľku, uvedených na tejto webovej stránke doručená (resp. vyzdvihnutá). Karta je prenosná, t.j. môže ju používať jednak zákazník, ako aj iná oprávnená osoba, ktorá má kartu v držbe (spolu ďalej aj ako „držiteľ“). Kartu je možné zakúpiť prostredníctvom platby v hotovosti prevádzkovateľovi alebo platobnou kartou na účet prevádzkovateľa, prípadne objednať formou internetovej objednávky a kúpy na diaľku na stránke prevádzkovateľa www.spaceylon.sk.

Kartu je možné použiť výhradne iba v kamennej predajni prevádzkovateľa, nie v e-shope. Kartu je možné použiť na úhradu ceny zakúpeného tovaru u prevádzkovateľa, pokiaľ ju držiteľ predloží prevádzkovateľovi (t.j. pokladníkovi v predajni) pred takýmto nákupom, resp. pred úhradou kúpnej ceny. V takom prípade bude z hodnoty nákupu odpočítaná suma uvedená na darčekovej karte. V prípade, ak hodnota uvedená na karte nepostačuje na úhradu celkovej ceny zakúpeného tovaru, držiteľ je oprávnený uhradiť rozdiel (chýbajúcu čiastku) prevádzkovateľovi v hotovosti alebo platobnou kartou na účet prevádzkovateľa. V prípade, ak hodnota uvedená na karte prekračuje celkovú cenu zakúpeného tovaru, prevádzkovateľ držiteľovi tento rozdiel (presahujúcu čiastku) nevyplatí žiadnym spôsobom a kredit na karte (20, 50 alebo 100 €) sa považuje za plne spotrebovaný v uvedenej výške.

Hodnotu uvedenú na karte je možné použiť len na nákup tovaru alebo služieb prevádzkovateľa v predajni, nie je možné ho vyplatiť držiteľovi alebo tretej osobe, ani ho previesť na inú kartu. Platnosť karty je stanovená na dobu určitú, a to jeden (1) rok od jej zakúpenia. Po uplynutí doby platnosti karty sa kredit na nej uvedený (20, 50 alebo 100 € ) považuje za spotrebovaný, t.j. nulový a kartu už nebude možné použiť na nákup tovaru u prevádzkovateľa. Držiteľ karty nemá právo na jej výmenu za novú kartu, na vrátenie hodnoty karty a ani na prevod hodnoty (kreditu) na inú kartu a pod., a prevádzkovateľ nezodpovedá držiteľovi za prípadnú škodu, ktorá mu vznikne nevyužitím karty počas doby jej platnosti. Informácie o platnosti karty môže držiteľ získať na predajni prevádzkovateľa alebo zaslaním e-mailovej žiadosti na adresu prevádzkovateľa info@spaceylon.sk.

Poškriabané, roztrhané alebo inak poškodené alebo zničené karty je prevádzkovateľ oprávnený odmietnuť, a teda držiteľ ich nebude môcť použiť. Držiteľ taktiež nemôže použiť karty stratené alebo odcudzené. Prevádzkovateľ má právo neumožniť použitie karty, ak sa dôvodne domnieva, že karta je zjavne zneužitá treťou neoprávnenou osobou. Ak by podľa názoru prevádzkovateľa karta mala byť použitá v rozpore so Všeobecnými podmienkami alebo má byť použitá bez súhlasu jej oprávneného držiteľa, prevádzkovateľ má právo odmietnuť vykonanie transakcie, a to všetko bez akýchkoľvek peňažných alebo iných nárokov držiteľa (resp. tretej osoby) z uvedeného titulu. Držiteľ berie na vedomie, že prevádzkovateľ nezodpovedá za škodu, ktorá držiteľovi vznikne zničením, stratou, odcudzením alebo zneužitím karty. Ak dôjde k poškodeniu, zničeniu, strate, odcudzeniu alebo zneužitiu karty, nemá držiteľ nárok na vystavenie duplikátu takejto karty (právo na zakúpenie ďalšej karty s novo zakúpenou hodnotou (kreditom) 20, 50 alebo 100 € tým nie je dotknuté).

Žiadna zmena Všeobecných podmienok, vrátane zrušenia programu darčekových kariet, nedáva jej držiteľovi právo na peňažné ani iné odškodnenie. Prevádzkovateľ nezodpovedá za žiadne škody alebo ujmy, priame či nepriame, vrátane prípadnej technickej poruchy v súvislosti s použitím karty, ktoré môžu držiteľovi vzniknúť v súvislosti s užívaním karty. Držiteľovi bude umožnené, aby mal v prípade technickej poruchy možnosť použiť kartu (so zachovaním aktuálnej hodnoty 20, 50 alebo 100 €) pri najbližšom nákupe počas doby platnosti karty. V prípade zrušenia programu darčekových kariet prevádzkovateľ garantuje držiteľovi právo na použitie už zakúpenej karty počas celej doby jej platnosti.

Tieto Všeobecné podmienky môžu byť prevádzkovateľom kedykoľvek jednostranne zmenené alebo zrušené, pričom o týchto úkonoch bude držiteľ informovaný v dostatočnom časovom predstihu (minimálne 30 dní vopred), a to zverejnením nového znenia Všeobecných podmienok alebo oznámenia o zrušení programu darčekových kariet na webovom sídle prevádzkovateľa www.spaceylon.sk. Zakúpením a/alebo použitím karty držiteľ vyjadruje svoj súhlas s obsahom Všeobecných podmienok.

V Bratislave, dňa 19. 11. 2020

LEONREA, spol. s r.o.

DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

RITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
BEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
  Kontakty
  +421 918 640 557
  info@spaceylon.sk
  SPA CEYLON - NC CENTRAL
  Metodova 6, 821 01 Bratislava
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
               
©2020 With LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk