Prírodná kozmetika

EkoKozmetika

biokozmetika

ajurvedska kozmetika, čaje

bytove vone
Eko Kozmetika
Všeobecné podmienky používania darčekových kariet SPA CEYLON
Spa Ceylon logo
 obalka biela  info@spaceylon.sk   telefon biely +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky z blogu
Dáte si čaj? Ale na kožu!
13.9.2021
Dáte si čaj? Ale na kožu!
Je to rastlina, ktorá zmenila svet. Camellia sinensis. Dospelá rastlina má výšku 1 až 1,2 metra, nestrihaná môže dorásť aj do výšky stromu. Má neveľké zelené, mierne zúbkované lístky, ktorých spodnú stranu pokrývajú jemné chĺpky. Drobné biele kvietky sa neskôr zmenia na tobolky obsahujúce jedno až päť semien, z ktorých možno vylisovať olej. Vy ešte stále neviete, o čom hovoríme? No predsa o čajovníku!... čítať celé
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
16.8.2021
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
Odkedy som objavila skvelé účinky ajurvédy, kozmetické produkty založené na princípoch tejto holistickej medicíny sa stali neodmysliteľnou súčasťou mojej kúpeľne a každodenných rituálov... čítať celé
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
13.7.2021
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
Ak uvidíte dámu, ktorá si na oko prikladá polievkovú lyžicu, nemusíte ju hneď zaradiť medzi trafených. Nie, nesnaží sa zabrániť modrine po dobre mierenej rane. Možno je to naša Veronika, s ktorou spolupracujeme. Veronika Ongerová sa venuje tvárovej joge. A najradšej má, keď jej klientky v rámci „tvárového fitness“ robia grimasy a škľabia sa... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 
Všeobecné podmienky používania darčekových kariet SPA CEYLON

 

Obchodná spoločnosť LEONREA, spol. s r. o., so sídlom: Drieňová 1J, 821 01 Bratislava, IČO: 50 248 642, zápis: OR OS BA I, odd.: Sro, vl. č.: 110343/B (ďalej aj ako „prevádzkovateľ“), je prevádzkovateľom predajne  SPA CEYLON so sídlom v NC CENTRAL, Metodova 6, 821 01 Bratislava, 1. poschodie (ďalej aj ako „predajňa“), a online eshop-u znamenajúcom počítačový program - internetovú aplikáciu, ktorá je dostupná v sieti Internet prostredníctvom internetovej adresy www.spaceylon.sk, ktorej hlavnou funkcionalitou je zobrazenie, výber a objednanie tovaru kupujúcim (ďalej aj ako "e-shop"), v rámci ktorých poskytuje pre svojich zákazníkov program darčekových kariet SPA CEYLON (ďalej aj ako „program darčekových kariet“).

Tieto všeobecné podmienky používania programu darčekových kariet (ďalej aj ako „Všeobecné podmienky“) stanovujú pravidlá nadobúdania a využívania darčekových kariet a upravujú s tým súvisiace práva a povinnosti zákazníkov (resp. držiteľov kariet) a prevádzkovateľa. V rámci programu darčekových kariet si môže zákazník zakúpiť od prevádzkovateľa v jeho predajni darčekové karty v ľubovoľnom počte (ďalej aj ako „karta“), a to za podmienok uvedených v týchto Všeobecných podmienkach.

Karta bude zákazníkovi vydaná na základe jeho žiadosti priamo v predajni, v ktorej zákazník o jej vydanie požiada alebo mu bude na základe internetovej objednávky z e-shopu www.spaceylon.sk v zmysle podmienok predaja na diaľku, uvedených na tejto webovej stránke, doručená (resp. vyzdvihnutá). Karta je prenosná, t.j. môže ju používať jednak zákazník, ako aj iná oprávnená osoba, ktorá má kartu v držbe (spolu ďalej aj ako „držiteľ“). Kartu je možné zakúpiť prostredníctvom platby v hotovosti prevádzkovateľovi alebo platobnou kartou na účet prevádzkovateľa, prípadne objednať formou internetovej objednávky a kúpy na diaľku na stránke prevádzkovateľa www.spaceylon.sk.

Kartu je možné použiť výhradne iba v kamennej predajni prevádzkovateľa, nie v e-shope. Kartu je možné použiť na úhradu ceny zakúpeného tovaru u prevádzkovateľa, pokiaľ ju držiteľ predloží prevádzkovateľovi (t.j. pokladníkovi v predajni) pred takýmto nákupom, resp. pred úhradou kúpnej ceny. V takom prípade bude z hodnoty nákupu odpočítaná suma uvedená na darčekovej karte. V prípade, ak hodnota uvedená na karte nepostačuje na úhradu celkovej ceny zakúpeného tovaru, držiteľ je oprávnený uhradiť rozdiel (chýbajúcu čiastku) prevádzkovateľovi v hotovosti alebo platobnou kartou na účet prevádzkovateľa. V prípade, ak hodnota uvedená na karte prekračuje celkovú cenu zakúpeného tovaru, prevádzkovateľ držiteľovi tento rozdiel (presahujúcu čiastku) nevyplatí žiadnym spôsobom a kredit na karte (20, 50 alebo 100 €) sa považuje za plne spotrebovaný v uvedenej výške.

Hodnotu uvedenú na karte je možné použiť len na nákup tovaru alebo služieb prevádzkovateľa v predajni, nie je možné ho vyplatiť držiteľovi alebo tretej osobe, ani ho previesť na inú kartu. Platnosť karty je stanovená na dobu určitú, a to jeden (1) rok od jej zakúpenia. Po uplynutí doby platnosti karty sa kredit na nej uvedený (20, 50 alebo 100 €) považuje za spotrebovaný, t.j. nulový a kartu už nebude možné použiť na nákup tovaru u prevádzkovateľa. Držiteľ karty nemá právo na jej výmenu za novú kartu, na vrátenie hodnoty karty a ani na prevod hodnoty (kreditu) na inú kartu a pod., a prevádzkovateľ nezodpovedá držiteľovi za prípadnú škodu, ktorá mu vznikne nevyužitím karty počas doby jej platnosti. Informácie o platnosti karty môže držiteľ získať na predajni prevádzkovateľa alebo zaslaním e-mailovej žiadosti na adresu prevádzkovateľa info@spaceylon.sk.

Poškriabané, roztrhané alebo inak poškodené alebo zničené karty je prevádzkovateľ oprávnený odmietnuť, a teda držiteľ ich nebude môcť použiť. Držiteľ taktiež nemôže použiť karty stratené alebo odcudzené. Prevádzkovateľ má právo neumožniť použitie karty, ak sa dôvodne domnieva, že karta je zjavne zneužitá treťou neoprávnenou osobou. Ak by podľa názoru prevádzkovateľa karta mala byť použitá v rozpore so Všeobecnými podmienkami alebo má byť použitá bez súhlasu jej oprávneného držiteľa, prevádzkovateľ má právo odmietnuť vykonanie transakcie, a to všetko bez akýchkoľvek peňažných alebo iných nárokov držiteľa (resp. tretej osoby) z uvedeného titulu. Držiteľ berie na vedomie, že prevádzkovateľ nezodpovedá za škodu, ktorá držiteľovi vznikne zničením, stratou, odcudzením alebo zneužitím karty. Ak dôjde k poškodeniu, zničeniu, strate, odcudzeniu alebo zneužitiu karty, nemá držiteľ nárok na vystavenie duplikátu takejto karty (právo na zakúpenie ďalšej karty s novo zakúpenou hodnotou (kreditom) 20, 50 alebo 100 € tým nie je dotknuté).

Žiadna zmena Všeobecných podmienok, vrátane zrušenia programu darčekových kariet, nedáva jej držiteľovi právo na peňažné ani iné odškodnenie. Prevádzkovateľ nezodpovedá za žiadne škody alebo ujmy, priame či nepriame, vrátane prípadnej technickej poruchy v súvislosti s použitím karty, ktoré môžu držiteľovi vzniknúť v súvislosti s užívaním karty. Držiteľovi bude umožnené, aby mal v prípade technickej poruchy možnosť použiť kartu (so zachovaním aktuálnej hodnoty 20, 50 alebo 100 €) pri najbližšom nákupe počas doby platnosti karty. V prípade zrušenia programu darčekových kariet prevádzkovateľ garantuje držiteľovi právo na použitie už zakúpenej karty počas celej doby jej platnosti.

Tieto Všeobecné podmienky môžu byť prevádzkovateľom kedykoľvek jednostranne zmenené alebo zrušené, pričom o týchto úkonoch bude držiteľ informovaný v dostatočnom časovom predstihu (minimálne 30 dní vopred), a to zverejnením nového znenia Všeobecných podmienok alebo oznámenia o zrušení programu darčekových kariet na webovom sídle prevádzkovateľa www.spaceylon.sk. Zakúpením a/alebo použitím karty držiteľ vyjadruje svoj súhlas s obsahom Všeobecných podmienok.

V Bratislave, dňa 19. 11. 2020

LEONREA, spol. s r.o.

Prihláste sa k odberu newslettra a získajte zľavu

10% na prvý nákup!

KLIKNITE TU!
auto biele pozadieDOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

darcek biele pozadieRITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
ritual biele pozadieBEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
osoba  Kontakty
telefon   +421 905 378 103
obalka   info@spaceylon.sk
domcek   Spa Ceylon - NC CENTRAL, 1. poschodie
adresa   Spa Ceylon - Tržnica NIVY, 2.poschodie
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
gopay_bannery-bile  Logo banky 1    Logo banky 2    Logo banky 3mastercard-electronicmc_securecode_156px_width   Logo banky 6    Logo banky 8
logo zlate obdlznik transparent
©2020 With srdiecko LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk