Prírodná kozmetika

EkoKozmetika

biokozmetika

ajurvedska kozmetika, čaje

bytove vone
Eko Kozmetika
Čo by ste mali vedieť o našich zelených princípoch?
Spa Ceylon logo
 obalka biela  info@spaceylon.sk   telefon biely +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. ⁓ Náš blog ⁓
 3. Čo by ste mali vedieť o našich zelených princípoch?
25.04.2020

Čo by ste mali vedieť o našich zelených princípoch?

Autentické, prírodné, etické & aktivistické. Také sú princípy a postupy, ktoré tímy odborníkov a profesionálov poprednej značky Spa Ceylon zohľadňujú a presadzujú vo svojich výrobných procesoch každý deň, aby mohli hrdo vyrábať čisté a ekologické výrobky „made in Sri Lanka“, ktoré spĺňajú kvalitatívne normy globálnych trhov.

Zelene principy

Spa Ceylon je značka s inovatívnym konceptom, ktorá nachádza inšpiráciu v tradícii ajurvédy, v dedičstve, kultúre a prírode celého ostrova. Cejlón bol už od pradávna považovaný za exotický tropický raj s jedinečným prírodným bohatstvom. Spa Ceylon kombinuje múdrosť ajurvédy s poznatkami súčasnej dermatologickej vedy pri používaní jemných prírodných ingrediencií tej najvyššej kvality. Tradičné stáročiami preverené ajurvédske receptúry s blahodarnými účinkami Vám prináša v modernom atraktívnom dizajne, aby Vám tak doprial ten najlepší ajurvédsky luxus pre Vaše zdravie, pohodu a relax.

Všetky naše produkty sú vyrábané len z tých najčistejších prírodných ingrediencií. Sú obohatené o ajurvédske certifikované organické esenciálne oleje, vzácne prírodné minerály, panenský kokosový olej, morské soli a najkvalitnejšie legendárne cejlónske koreniny. Naše receptúry sú vytvorené s cieľom potešiť zmysly. Doplnené sú o luxusné bohaté arómy inšpirované vôňami ostrova s prímesou jemných tónov esenciálnych olejov z exotických kvetov, byliniek, ovocia a dreva.

 

ZÁVÄZOK K ČISTÝM & ETICKÝM INGREDIENCIÁM

 

 

VŠETKY NAŠE VÝROBKY SÚ:

 

 • „Animal Friendly“ - priateľské ku zvieratám
 • „Natural Beauty“ - podporujúce prirodzenú krásu
 • „ECO Friendly“ - priateľské k prírode
 • „PARABEN FREE“ - bez parabénov
 • „ALCOHOL FREE“ - bez alkoholu
 • „SULPHATE FREE“ - bez sulfátov
 • „SILICONE FREE“ - bez silikónov
 • „PHTHALATE FREE“ - bez ftalátov
 • „PARAFFIN & PETROLEUM FREE“ - bez parafínov a petrochemických prísad
 • „NO HARSH & SYNTHETIC CHEMICALS & SYNTHETIC COLORS“ - žiadne škodlivé & syntetické chemické látky & syntetické farbivá
 • „100% VEGETARIAN“ - 100% vegetariánske
 • „NON GMO“ - žiadne geneticky modifikované suroviny
 • „Against Animal Cruelty“ - proti násiliu na zvieratách

   

 

Spa Ceylon propaguje výhradne produkty, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, podporuje sociálne a charitatívne projekty, dodržiavanie a ochranu ľudských práv, ochranu životného prostredia, je zásadne proti využívaniu detskej pracovnej sily a testovaniu na zvieratách, aktívne sa podieľa na podpore spravodlivého obchodu v miestnych komunitách, na trvalo udržateľnom zbere surovín, ochrane voľne žijúcich živočíchov a ochrane voči týraniu zvierat.

Spa Ceylon aktívne podporuje a iniciuje projekty na záchranu majestátneho slona cejlónskeho, ktorý je následkom konfliktu „človek - slon“ na pokraji vyhynutia v dôsledku straty jeho prirodzeného prostredia. 10% z predajnej ceny každého produktu z tematickej rady Ceylon Elephant, ktorú značka vytvorila, aby zvýšila povedomie a upozornila na vážnu a znepokojivú situáciu slonov, daruje na podporu konkrétnych projektov, ktoré sú zamerané na rehabilitáciu a ochranu slonov na Srí Lanke.

Naše prírodné zložky pochádzajú zo sociálno-ekologických a fair-trade projektov a od komunitných dodávateľov, ktorí svojim zamestnancom poskytujú spravodlivé mzdy, slušné pracovné podmienky a ktorí nevyužívajú detskú prácu. V spolupráci s Nadáciou na ochranu morských a pobrežných zdrojov zahájil Spa Ceylon vo vyprahnutej oblasti Kalpitiya na severozápadnom pobreží ostrova projekt „fresh aloe program“. Vďaka spolupráci s miestnymi pestovateľmi je tak zásobený kvalitnou a čerstvou organickou Aloe Vera, ktorá je dôležitým základom pri výrobe našich produktov. Naviac, podporou zamestnanosti v tejto oblasti, a zvlášť rybárov, pre ktorých je pestovanie Aloe Vera výhodnou alternatívou zdroja obživy v období mimo sezóny, sa tak eliminuje nelegálna ťažba koralov v ohrozených útesoch, ku ktorej v tejto oblasti dochádzalo. 

Vďaka trvalo udržateľne pestovaným a ručne zbieraným bylinkám a surovinám, ktoré sa používajú vo výrobkoch Spa Ceylon, sú naše receptúry 100% biodegradabilné a jedinečne priaznivé pre životné prostredie. Okrem toho sú všetky naše obaly recyklovateľné. Tiež nabádame našich spotrebiteľov, aby prázdne balenia zodpovedne likvidovali a motivujeme ich, aby za účelom získania zľavy pri ďalšom nákupe vracali prázdne obaly priamo do recyklačných boxov v našich predajniach.

Viac o našich zelených princípoch Spa Ceylon sa dozviete v článkoch tu & tu.

 

Spa Ceylon - v harmónii s prírodou!

Páčil sa Vám náš článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Prihláste sa k odberu newslettra a získajte zľavu

10% na prvý nákup!

KLIKNITE TU!
auto biele pozadieDOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

darcek biele pozadieRITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
ritual biele pozadieBEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
osoba  Kontakty
telefon   +421 905 378 103
obalka   info@spaceylon.sk
domcek   Spa Ceylon - NC CENTRAL, 1. poschodie
adresa   Spa Ceylon - Tržnica NIVY, 2.poschodie
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
gopay_bannery-bile  Logo banky 1    Logo banky 2    Logo banky 3mastercard-electronicmc_securecode_156px_width   Logo banky 6    Logo banky 8
logo zlate obdlznik transparent
©2020 With srdiecko LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk