Ozdravte svoj domov!
   info@spaceylon.sk   +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 70 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky z blogu
Dáte si čaj? Ale na kožu!
13.9.2021
Dáte si čaj? Ale na kožu!
Je to rastlina, ktorá zmenila svet. Camellia sinensis. Dospelá rastlina má výšku 1 až 1,2 metra, nestrihaná môže dorásť aj do výšky stromu. Má neveľké zelené, mierne zúbkované lístky, ktorých spodnú stranu pokrývajú jemné chĺpky. Drobné biele kvietky sa neskôr zmenia na tobolky obsahujúce jedno až päť semien, z ktorých možno vylisovať olej. Vy ešte stále neviete, o čom hovoríme? No predsa o čajovníku!... čítať celé
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
16.8.2021
V kúpeľni ambasádorky Spa Ceylon Anny Onderkovej
Odkedy som objavila skvelé účinky ajurvédy, kozmetické produkty založené na princípoch tejto holistickej medicíny sa stali neodmysliteľnou súčasťou mojej kúpeľne a každodenných rituálov... čítať celé
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
13.7.2021
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
Ak uvidíte dámu, ktorá si na oko prikladá polievkovú lyžicu, nemusíte ju hneď zaradiť medzi trafených. Nie, nesnaží sa zabrániť modrine po dobre mierenej rane. Možno je to naša Veronika, s ktorou spolupracujeme. Veronika Ongerová sa venuje tvárovej joge. A najradšej má, keď jej klientky v rámci „tvárového fitness“ robia grimasy a škľabia sa... čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Ozdravte svoj domov!

 

Ako povedal rímsky spisovateľ, prírodovedec a filozof Plínius Starší: „Domov je tam, kde je naše srdce. A skutočne, pre väčšinu z nás je domov našou svätyňou, miestom, kde nachádzame útočisko, kde sa cítime dobre a bezpečne, kde pociťujeme vnútorný mier, kde sme vítaní, akceptovaní, kde nájdeme osobité miesto pre náš odpočinok, a hlavne miesto, kde žijeme so svojimi najbližšími a najdrahšími.

Práve preto sme sa zamerali aj na túto sféru a nezabúdame na dôležitosť priniesť ozdravné vlastnosti našich výrobkov aj do Vašich domovov. Naša rada „LIVING“ nezahŕňa len výrobky, ktoré Vám doprajú výsady aromavedy. Okrem ozdravných účinkov kombinuje čuchové s vizuálnym poteším a naše balenia sú tiež krásnymi a exotickými doplnkami Vášho interiéru lahodiace oku. Rada „LIVING“ Aromaveda Home Wellness pozostáva z 20 esenciálnych olejov a esenciálnych zmesí.

 

Óda na oceán

Oceán je nekonečnou a nádhernou neznámou - siaha hlboko a ďaleko, zahalený v jeho nesmiernej akvamarínovej kráse večného tajomstva. Naša rada „OCEAN TREASURES“ demonštruje oslavu krásy mora a velebí ju dvomi terapeutickými vôňami - Lemongrass (citrónová tráva) a Cinnamon (škorica).

Okrem esenciálnych olejov a zmesí, môžete Vaše domovy prevoňať aj našimi prírodnými Aromaveda vonnými sviečkami, vrecúškami, tyčinkami či izbovými difuzérmi. Všetky produkty sú starostlivo individuálne ručne robené, aby sa zaistilo, že upokojujúce vlastnosti esenciálnych olejov ostanú zachované v každom jednom výrobku.

 kolekcia-living

Naša rada „LIVING“ je vhodná nielen pre Váš domov, ale počas Vášho dňa a každodenného pohybu je ľahko využiteľná aj na iných dôležitých miestach. Vezmite si naše vône so sebou a použite ich napr. na zlepšenie Vašej koncentrácie, produktivity či kreativity v práci, pribaľte si ich na cesty, aby ste si oddýchli a zregenerovali svoju myseľ. Alebo ich podarujte tým, ktorých máte radi, a zároveň im tak doprajete výhody, ktoré jedinečná sila aromavedy svojim zákazníkom ponúka.

DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

RITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
BEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
  Kontakty
  +421 905 378 103
  info@spaceylon.sk
  SPA CEYLON - NC CENTRAL
  Metodova 6, 821 01 Bratislava
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
               
©2020 With LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk