World Spa Awards
   info@spaceylon.sk   +421 905 378 103
zákaznícka podpora & poradenstvo
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 70 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky z blogu
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
13.7.2021
Grimasy a masáž polievkovou lyžicou! Viete, o čo ide?
Ak uvidíte dámu, ktorá si na oko prikladá polievkovú lyžicu, nemusíte ju hneď zaradiť medzi trafených. Nie, nesnaží sa zabrániť modrine po dobre mierenej rane. Možno je to naša Veronika, s ktorou spolupracujeme. Veronika Ongerová sa venuje tvárovej joge. A najradšej má, keď jej klientky v rámci „tvárového fitness“ robia grimasy a škľabia sa... čítať celé
Kozmetika z kurkumy na pleť? Nie, nebudete žltá, iba žiarivá!
23.5.2021
Kozmetika z kurkumy na pleť? Nie, nebudete žltá, iba žiarivá!
Ak ste doteraz nevedeli, ako vyzerá korenie kurkuma pred pomletím na prášok, predstavte si koreň zázvoru, ktorý bežne dostať kúpiť v našich obchodoch. A pridajte trochu oranžovej. Napokon, tropická krovitá trvalka, z ktorej sa používa podzemok, aj patrí do čeľade zázvorovitých. A je skvelá aj na pleť... čítať celé
Ak chceš šťastie na hodinu, zdriemni si. Ak chceš šťastie na celý život...
21.4.2021
Ak chceš šťastie na hodinu, zdriemni si. Ak chceš šťastie na celý život...
Väčšina ľudí si myslí, že šťastie je niečo, čo človek má – alebo nemá. Vyhráme loto, nájdeme niekoho, kto nás obšťastní, alebo nám šťastie v istej chvíli zázračne samo spadne do lona. čítať celé
Zobraziť všetky články

Náš newsletter

 

Spa Ceylon vyhral ‘Global Best Beauty Range’ na World Spa Awards 2020

 

world-spa-award

Spa Ceylon, ikonická ajurvédska wellness značka, vyhrala 4 medzinárodné ocenenia na World Luxury Spa Awards 2020, vrátane prestížnych globálnych cien za Best Beauty Product Range & Best Luxury Ayurveda Spa. Značka taktiež vyhrala tohtoročné kontinentálne ocenenie Best Spa Team & Best Spa Management.

„Tieto ocenenia prišli práve v pre nás dôležitých a vzrušujúcich dňoch, nakoľko v najbližších týždňoch plánujeme expanziu značky do Veľkej Británie a Južnej Afriky,“ hovorí Shiwantha Dias, spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ. Prvý obchod Spa Ceylon vo Veľkej Británii bude čoskoro otvorený v najväčšom nákupnom centre Európy, prestížnom Westfield London Mall, a bude prvou a jedinou samostatnou predajňou s ajurvédskym sortimentom v tomto centre. Na začiatku decembra taktiež otvorí Spa Ceylon prvý obchod na africkom kontinente, v populárnom Gateway Shopping Mall v Durbane, Južnej Afrike.

Po otvorení viacerých nových európskych pobočiek na začiatku roku 2020 dosiahol Spa Ceylon už viac ako 100 značkových predajní vo viac ako 25 krajinách na 5 kontinentoch a naďalej pokračuje v medzinárodnom raste. Značka je pevne etablovaná na globálnom trhu a stala sa najväčším svetovým ajurvédskym reťazcom.

„Ako srílanská značka sme veľmi poctení, že sa môžeme so svetom podeliť o našu bohatú kultúru, dedičstvo a úžasnú vedu – ajurvédu vždy, keď vstúpime na nový medzinárodný trh,“ hovorí Shalin Balasuriya, spoluzakladateľ. „Veríme, že ajurvédska filozofia hľadania prirodzenej rovnováhy bude v budúcnosti rezonovať ešte hlasnejšie a pomôže značke Spa Ceylon stať sa globálnou silou vo svete wellness a kozmetického priemyslu.

Spa Ceylon má silné postavenie v dnešnom svete, pretože ponúka medzinárodným zákazníkom každodenný wellness kdekoľvek sa práve nachádzajú - s bohatou ponukou viac ako 350 testovaných, osvedčených a certifikovaných prírodných ajurvédskych produktov pre telo a myseľ, starostlivosť o pokožku a vlasy, rôznych druhov čajov, esenciálnych olejov a wellness doplnkov. Značka tiež ponúka širokú škálu parfumov inšpirovaných vôňami Cejlónu, dekoratívnu kozmetiku a prírodné bytové vône.

Produkty Spa Ceylon sú starostlivo formulované v súlade s ajurvédskymi princípmi. Pri ich výrobe sa používajú autentické ajurvédske účinné ingrediencie z etických zdrojov. Všetky výrobky sú, samozrejme, taktiež eticky vyrábané s ohľadom na moderný dopyt a dodržanie podmienok pre Clean & Green produkty. Sú vyrábané v Panadura na Srí Lanke, vo vlastnom ultramodernom výrobnom závode spoločnosti, ktorý spĺňa štandardy kvality EÚ, Japonska a USA. Samozrejmosťou sú viaceré medzinárodné certifikáty kvality vrátane ISO 9001, ISO 22716 European Union GMP, Sri Lankan Government Department of Ayurveda a NMRA GMP certifikáty.

Značka Spa Ceylon, ktorá je silno oddaná ochrane životného prostredia a trvalej udržateľnosti, podporuje spravodlivý komunitný obchod tým, že spolupracuje priamo so samotnými pestovateľmi, posilňuje postavenie vidieckych žien a vytvára udržateľný zdroj obživy pre mnohé srílanské domácnosti zabezpečovaním stáleho odberu dopestovaných surovín. Taktiež si zakladáme na tom, že všetky prírodné ingrediencie sú udržateľne pestované a zberané. Okrem toho, Spa Ceylon sa zaviazal postupne redukovať používanie plastov, a na druhej strane zvýšiť používanie obalov z obnoviteľných zdrojov a umiestňovať vo svojich predajniach recyklačné koše na podporu recyklácie plastov.

Príbeh Spa Ceylon.

Značku Spa Ceylon založili v máji 2009 bratia Shiwantha Dias a Shalin Balasuriya. Pomerne rýchlo sa stala dynamickou silou a jednotkou v sektore svetového luxusného wellness. Rozšírením Spa Ceylon na medzinárodnej úrovni a etablovaním na svetovom trhu sa luxusná ajurvédska značka stala najväčším svetovým ajurvédskym reťazcom.

Spa Ceylon zachytáva romantiku dávneho Cejlónu kombinovanú so starodávnou ajurvédskou múdrosťou a vytvára tak rad majestátnych kráľovských spa rituálov a luxusných produktových wellness receptúr určených na zjemnenie, upokojenie, ale i relaxáciu tela, mysle a duše.

world-spa-award-2
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 70 €

RITUÁL KRÁSY
Prekvapte svojich blízkych voňavým
balíčkom s originálnym venovaním
BEZPEČNÝ E-SHOP
Používame SSL certifikát
& nariadenie GDPR
  Kontakty
  +421 905 378 103
  info@spaceylon.sk
  SPA CEYLON - NC CENTRAL
  Metodova 6, 821 01 Bratislava
FRANCHISE - spolupráca

Prijímame online platby:
               
©2020 With LEONREA, spol. s r.o.
Výhradný distribútor SPA CEYLON na Slovensku
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk